středa, března 30, 2005

Kdeže je Karl?

Uprostřed (či v koncích) článku o hip hopu na universitách, čeká na to, až na něj vykoukne ze schránky z mrtvých vstanuvší The Streer, poslouchá Tunng, zamiloval se do Bergen soundu (Kings Of Convenience, Erlend Oye, Royksopp, Annie), odolává útokům svých kolegů - fanouškům rocku, kteří ho chtějí umlátit argumenty, prozpěvuje si Oh My Gosh B-Jaxx, těší se velmi na Donaufest, kouká na Kwaidan povídku po povídce, dopilovává článek o českém laptopu, k smrti nenávidí 50 Centa a Mobyho, obdivuje Blueskina, který na svém blogu chrlí jeden post za druhým, poguje u Mu a taky chodí do práce a je velmi velmi velmi unavený. Křičí: Jaro je tady! Sláva!
Kde je Karl?

3 komentáře:

Franti&#353ek Dezorz řekl(a)...

tunng sa mi zapacili tiez, aj ked som pocul len nejaky starsi album. mu nejak nemusim, prilis punkovo primitivne. :) rockove arguemnty nastastie pocuvat nemusim, 50 centa a podobne hlupostky sikovne ignorujem :) a odporucam soil and pimp session, jap. akusticky funk jazz, ale je to desny narez. aj pogovat sa pritom da. :)

blueskin řekl(a)...

blueskina obdivovat nemusis. bluskin by mel psat komiksovou bakalarku nebo aspon prepisovat rozhovor s jaga jazzist a ne vymyslet, jak se za kazdou cenu vyhnout jakekoli praci.

Jana řekl(a)...

A argumenty "rockových" kolegů taky číst nemusíš, vždyť podle toho článku v R&P je přece jasné, jak to všechno víš líp, a jak se ti nemůže stát, že by ses mýlil, jak ty všichni Lindauři patří dávno do šrotu, protože mají tu drzost nepsat o trendech... Jen mě tak napadá kdo o nich má psát - těch pár lidí, které zajímají a jsou zároveň schopni zformulovat větu jako nanoru??? Jenomže ti se dají spočítat na prstech a jak to mají všechno stíhat???
zdraví Jana S. (janafree@seznam.cz)