čtvrtek, listopadu 10, 2005

What have u dun?

Vypadá to, že Karl se pěkně fláká, ale opak je pravdou (hm, možná ne tak úplně opak). Tak do čeho všeho jsem camral za poslední měsíc a něco? Když pominu recenze (koho zajímají recenze?), pak z větších článků tiskli DVD - noviny ulice v Reflexu, v Lidovkách Čtyři cesty k špičkovému videoklipu o čtyřech DVD klipových režisérů, předvčírem vyšel v HisVoice článek Škatule neboli hudební žánry a dneska v Reflexu (R'n'b jako underground - online bude až zítra). Taky vokoukněte pravidelnou rubriku Musicserveru Jukebox a to díly 10, 11, 12, 13, 14. V nejbližší době by už taky měl být venku čerstvý Street, kde mám články o Daddy Yankeem a reality shows.

2 komentáře:

ul řekl(a)...

tyjo, psát dobře do nějakých časopisů, to se dá brát jako jejich solidní podpora. A zároveň... Dávat ty (honorované) články free na web, ještě než týdeník zestárne o týden a měsíčník o měsíc, to ten support dost eliminuje. Nebo se autor děsí, že jeho texty po třech týdnech ztratí smysl? Hey, festina lente (mladej Karlamente).

ul řekl(a)...

tyjo, psát dobře do časopisů, to se dá brát jako jejich solidní podpora. A zároveň... Dávat ty (honorované) články free na web, ještě než týdeník zestárne o týden a měsíčník o měsíc, to ten support dost eliminuje. Nebo se autor děsí, že jeho texty po třech týdnech ztratí smysl? Hey, festina lente (mladej Karlamente). Vcelar-Kotas