úterý, srpna 09, 2005

Teroristi, bastardi a plunderfonici

Víte, že Homer Simpson miluje zremixované prezidentské projevy? Pouští si je ve svém autě a rapuje do nich. Pár jich myslím bylo i u nás, třeba Mečiarova rozlúčková show na STV jako disco hit. Jsou srandovní asi pět minut. Ještě o krok dál jdou lidé jako Cassetteboy nebo Belladonnakillz, kteří projevy politiků (nebo vyparáděných celebrit, sportovců a jiných povídálků) stříhají a lepí tak, že by se dotyčný divil, co že to vlastně řekl. Belladonnakillz má třeba na albu "Perverted & Proud" (už za název si zaslouží nějakou cenu) geniální teroristický remix, ve kterém prezident Bush do obrovského aplauzu pronáší "garantuju každému dítěti v Americe...tři nukleární hlavice". Nebo na Cassetteboyově (lepší by bylo množné číslo, vlastně jsou to dva typasové) monstrózním prohlašuje Frank Sinatra s naprostou otevřeností, že je homosexuál. "Mike's Tape" a "Parker Tape" od Cassetteboy je přímo neskutečná snůška geniálních slepenců, při kterých budete při poslechu padat ze židle a mlátit se do hlavy. Dobrovolně. Pár věcí si můžete poslechnout tady. Je to politická satira, je mash-up, je to punk, je to hudební terorismus.
Abych přišel s vlastní plunderfonií, zkusil jsem něco podobného s Cool Editem a novými Dixxx. Mají u mě jak známo vroubek (chacha), tak proč bych to nevyzkoušel rovnou na nich. Tady je maličká pervermance (performance, ale perverzní), ve které se dozvítě něco, co vám Fat a Mat zatajili. Není to nic moc, však víte, že jsem v tomhle ohledu naprostý amateur. Další parádičky (patičkou a placírkou) nechám na vás.

1 komentář:

nope řekl(a)...

Hi,

I'm sorry for being intrusive in to your blog. But I am Melissa and I am a mother of two that is just trying to get out of an incredible financial debt. See my hubby is away in Iraq trying to protect this great country that we live in, and I am at home with our two kids telling bill collectors please be patiant. When my husband returns from war we will beable to catch up on our payments. We have already had are 2001 Ford repossessed from the bank, and are now down to a 83 buick that is rusted from front to back and the heater don't work, and tire tax is due in November.

I'm not asking for your pitty because we got our ownselfs into this mess but we would love you and thank you in our prayers if you would just keep this link on your blog for others to view.

God Bless You.

Melissa K. W.
To see my family view this page. My Family

Windows registry scanner - scans your Windows registry for errors and suggests solutions.

Paid surveys - Work at home, Get Paid For Your Opinion, paid surveys and online focus groups.

Combine AdWords and ClickBank for Huge Online Profits Words Great With Blogs